We are a leading Manufacturer of luggage trolley bag cover, plastic trolley cover, hospital trolley cover and pvc trolley cover from New Delhi, India.
₹ 200 / Piece Get Latest Price
| Brand | Multiflex |
| Material | PVC |
| Color | Transparent |
| Size | 20 Inch |
| Gauge | 5 Micron |
| Thickness | 2-5 mm |
₹ 2000 / Piece Get Latest Price
| Thickness | 2-5 mm |
| Color | Blue |
| Pattern | Plain |
| Material | Plastic |
| Brand | Multiflex |
| Is It Water Proof | Water Proof |
₹ 2000 / Unit Get Latest Price
| Material | PVC |
| Thickness | 2-5 mm |
| Color | Transparent and Blue |
| Pattern | Plain |
| Packaging Type | Roll |
| Brand | Multiflex |
₹ 2500 / Piece Get Latest Price
| Color | Transparent |
| Material | PVC |
| Brand | Multiflex |
| Shape | Rectangular |
| Pattern | Plain |
Minimum order quantity: 5 Piece
Rajesh Jain (Proprietor)
Multiflex Plastics
220/222, 2nd Floor, Street No. 9, Mani Ram Mandir Marg, Bhola Nath Nagar
Shahdara, New Delhi - 110032, Delhi, India